Reklama w sieci, pozycjonowanie, strona internetowa – to jedne z najczęściej pojawiających się pojęć związanych z formą promocji w Internecie większego lub mniejszego przedsiębiorstwa. Ważną wizytówką dla Twojej firmy jest przede wszystkim strona internetowa, dlatego powinna być doskonała, spełniać Twoje oczekiwania, przynosić korzyści i jak najlepiej kreować jej wizerunek.

Projektowaniem, tworzeniem i aktualizacją stron internetowych zajmuję się już od kilku lat. To zarówno moja praca jak i ogromna pasja... robię to co lubię i dzięki temu mam na swoim koncie wiele owocnych realizacji.

Przy każdym projekcie kieruję się nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami aby Twój serwis był użyteczny i wyjątkowy pod każdym względem. Szczególnie ważne jest dla mnie indywidualne podejście i stały kontakt z Klientem, Jego zdanie i pomysły, ponieważ zależy mi na tym, aby jak najlepiej spełnić Twoje potrzeby.


Nazywam się Łukasz… a moja pasja, wiedza i doświadczenie pozwolą mi podjąć każde wyzwanie i stworzyć wyjątkową (internetową) wizytówkę dla Twojej firmy a także skutecznie wypromować ją w sieci.